Registrera dig! 

Genom att klicka på "Skicka" godkänner du Agitos integritetspolicy. Den hittar du här.

Vår personal

 

Bemanning för läkare

Daniel Korlevski

Consultant Manager

+46 725 99 20 60

daniel.korlevski@agito.org

Elize Pramwall

Consultant Manager

+46 702-90 73 93

elize.pramwall@agito.org

Pernilla Larsson

Senior recruitment Manager

+46 732 00 85 13

pernilla.larsson@agito.org

Hani Osman

Consultant Manager

+46 725 99 20 12

hani.osman@agito.org

Goran Popovski

Consultant Manager

+46 725 99 20 71

goran.popovski@agito.org

Bemanning för sjuksköterskor

Ina Mattinen

Consultant Manager

+46 725 99 20 02

ina.mattinen@agito.org

Marina Narmack

Consultant Manager

+46 725 99 20 44

marina.narmack@agito.org

Nate Nguyen

Konsultchef

+46 72 599 20 01

nate.nguyen@agito.org

Maria Bengtsson

Teamleader/Consultant Manager

+46 725 99 20 25

maria.bengtsson@agito.org

Frida Lundström

Consultant manager

+46 702 90 50 49
frida.lundstrom@agito.org

John Hedberg

Konsultchef

+46 72 599 20 22

john.hedberg@agito.org

Emma Sjölund

Consultant Manager

+46 72 599 20 06

emma.sjolund@agito.org

Elina Wikström

Consultant Manager

+46 72 218 83 39

elina.wikstrom@agito.org

Elin Ek

Konsultchef

+46 72 599 20 27

elin.ek@agito.org

Ledning

Shino Diabate

VD/Managing director

+46 762 02 42 80

shino.diabate@agito.org

Erik Hellgren

Nordic Sales Manager

+46 760 50 23 00

erik.hellgren@agito.org

Kristin Björö

Ekonomichef/ Financial manager

+46 704 41 03 30

kristin.bjoro@agito.org

Grensen 17

0159 OSLO

NORWAY

Våra kontor

Stora Varvsgatan 6A

211 19 MALMÖ

SWEDEN

Norra Stationsgatan 93

113 64 STOCKHOLM

SWEDEN

 

AGITO 

Stora Varvsgatan 6A

211 19 MALMÖ

SWEDEN

040-601 13 00

rekrytering@agito.org

Följ oss på sociala medier

Norra Stationsgatan 93

113 64 STOCKHOLM

SWEDEN

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Instagram - Vit Circle
  • YouTube - Vit Circle